niedziela, 11 listopada 2012

Barca 4 - 2 Mallorca

Dziś w Palmie Barca pokonała Mallorce 4:2 Goście do przerwy pewnie prowadzili, mając na koncie 3 bramki. W drugiej połowie Mallorca się obudziła i zdobyła dwa gole. Ostateczny wynik ustalił Leo trafiając do siatki w 69 minucie. Niestety, znowu było widać przecieki w obronie. Widać brak Puyola i Adriano oraz słabą dyspozycje Mascherano w ostatnich spotkaniach. Mimo tego, cieszą kolejne 3 punkty.
Dzięki tej wygranej, Blaugrana ustanowiła nowy rekord w La Liga - jeszcze żadnej drużynie w tych rozgrywkach nie udało się wygrać 10 meczów z 11.
Rekord pobił również Messi. Strzelając 75 i 76 bramkę w tym roku kalendarzowym i tym samym pobijając najlepszy do tej pory wynik Pelego - 75 bramek ;)